ארגון הסגל האקדמי הבכיר, אוניברסיטת אריאל   


 
התחברות לחברים

  הרשמה למשתמש חדש   
           
הרשמה              
 


דף הבית >> ביטוח פנסיוני
לחברי ארגון הסגל האקדמי הבכיר

אנו שמחים לבשר לחברי הארגון שהודות למאמצים שהשקיע ועד הסגל, ניתן לנהל את אפיקי ההשקעה הפנסיוניים, לרבות קרן השתלמות בכל חברה ללא "דמי מעבר" שגובה מנהל ההסדרים.

ועד ארגון הסגל האקדמי הבכיר השיג הסדר עם חברת
הראל על דמי ניהול מופחתים.
בנוסף הביאה דרישת הועד להפחתה בדמי הניהול אצל חברת איילון שחברה בת שלה בשם "איילון נאמנים" משמשת כסוכן ביטוח ומנהל הסדרים באוניברסיטת אריאל.
להלן דמי הניהול המוצעים בסוגי תוכניות החיסכון הפנסיוני שעומדים לרשות החברים.

 

חברי סגל המעוניינים בייעוץ פנסיוני בלתי תלוי על בסיס ההצעות החדשות או בפניה ישירה אל חברת הראל (אפשר ביחד, ואפשר כל אחד לחוד) מוזמנים לפנות אל מזכירת ארגון הסגל, רנה קורן בדוא"ל rana.koren@gmail.com או בסלולר 050-9243300.

אפשר גם:
 

א. לפנות באופן ישיר לחברת הראל:

אבירם כהן | מנהל קשרי לקוחות עסקיים
משווק פנסיוני מורשה
טלפון: 03-7549826
נייד: 052-7703338
פקס: 03-7348473
aviramcohen@harel-ins.co.il
 

 

ב. לעיין בחוות הדעת של היועץ הפנסיוני של אירגון הסגל, דן שפרינצק, מחברת תצפית ובפרטי ההתקשרות עימו לצורך ייעוץ אישי.  חוות הדעת נכתבה לבקשת אירגון הסגל על כלל האפיקים הפנסיוניים והיא כוללת התייחסות ראשונית לנושא ביטוחי המנהלים.  יצויין שחברת תצפית מצהירה שאין לה קשר כלכלי ישיר או עקיף עם חברת ביטוח,  קרן פנסיה,  קופת גמל,  סוכן ביטוח  ובנק.

פרטי הקשר: תצפית יעוץ והדרכה בע”מ,  רח' בר-כוכבא 40 פתח-תקוה 49261      טלפונים: 5757117-03, 5757722-03, פקס. 7528244-03, כתובת האתר www.tazpit.com.  דואר אלקטרוני    tazpitds@netvision.net.il.
 

תמצית המלצות היועץ

סבסוד יעוץ פנסיוני על ידי הועד 

לסיום: ועד הסגל הבכיר השקיע מאמצים על מנת להקטין את דמי הניהול באפיקי החיסכון הפנסיוני ואף הגיע להצלחה בנושא זה. עם זאת האחריות בבחירת החברה המנהלת היא של החבר ולא של הועד. מומלץ להתייעץ עם יועץ פנסיוני.בברכה,


 
פרופ' אשר יהלום,   ד"ר דורון גרינברג
יו"ר אירגון הסגל האקדמי הבכיר   רפרנט אירגון הסגל האקדמי הבכיר לענייני חיסכון פנסיוני
 הערה: אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ במוצר פנסיוני ו/או שיווק פנסיוני ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או יעוץ במוצר פיננסי ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.

 

 


 ארגון הסגל הבכיר,  אוניברסיטת אריאל ,  טלפון: 03-9066199 , פקס:  03-09066238                                   בניית אתר - Goblin  
לייבסיטי - בניית אתרים