ארגון הסגל האקדמי הבכיר, אוניברסיטת אריאל   


 
התחברות לחברים

  הרשמה למשתמש חדש   
           
הרשמה              
 


 המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
דף הבית  >>  מבזקים
נחתם נספח להסכם קיבוצי לתשע"ג
נספח להסכם הקיבוצי המגדיר תנאי העסקה לתשע"ג נחתם על ידי ועד ארגון הסגל וההנהלה. הנספח כפוף להסכם הקיבוצי של המכללות שנחתם בתשע"ב. תוקף ההסכם רטרואקטיבית מתחילת שנה"ל תשע"ג.

פורום ביטוח פנסיוני
נפתח פורום בנושאי ביטוח פנסיוני. הפורום נמצא תחת לשונית "פנסיה".

מליאת המועצה להשכלה גבוהה תומכת בהקמת האוניברסיטה באריאל
מליאת המועצה להשכלה גבוהה דנה בישיבתה היום (8 בינואר) בהשלמת הליך ההכרה באוניברסיטת אריאל, שהסתיים כידוע לפני כשבועיים. לאחר קבלת סקירה בנושא, ולאור התהליך המקצועי הממושך שהתבצע ע”י ועדת המעקב מטעם מל”ג יו”ש, מברכת המועצה להשכלה גבוהה על השלמת הליך ההכרה באוניברסיטת אריאל שבשומרון.
http://che.org.il/?p=19448

עידכון דף הפנסיה
דף הפנסיה שתחת לשונית "פנסיה" בתפריט העליון עודכן בפרטים חדשים על ההסדרים שהושגו על ידי ועד הסגל. ברכות לד"ר דורון גרינברג שעמל קשות על השגת ההסדרים והבאתם לידיעת חברי הסגל הבכיר.

פורום מצוינות אקדמית
נפתח פורום בנושא מצוינות אקדמית. כניסה דרך לשונית "פורומים" בתפריט העליון.

דמי ניהול מופחתים בתוכניות פנסיוניות
( 19/07/2012,  יום חמישי)
הועד וההנהלה השיגו דמי ניהול מופחתים בכמה תוכניות פנסיוניות. הפרטים תחת לשונית "מידע" --> פנסיה

הפחתת שעות
הפחתת השעות לתשע"ג נקבעה על ידי ועדה אקדמית הכוללת את הרקטור, המנהלת לפיתוח אקדמי והדיקן. ראשי המחלקות אמורים היו ליידע את חברי הסגל במספר השעות בהן זכו. מומלץ לכל חבר סגל לבדוק את מספר השעות על פי האמור בנספח להסכם הקיבוצי (ראה דף "הסכם קיבוצי" בתפריט העליון) ולהעזר בדוגמאות המצורפות בדף "חישוב הפחתת שעות". במקרה של טעויות בחישוב השעות, יש לפנות לדיקן הפקולטה.

יעוץ פנסיוני
הועד בחר ביועץ פנסיוני בלתי תלוי שבחן את התנאים של תוכניות הביטוח הפסיוני במוסד ומציע יעוץ פנסיוני לחברי הסגל. מסקנותיו המענינות כלולות במכתב הנמצא תחת לשונית "מידע"-->"ביטוחים".

 


 ארגון הסגל הבכיר,  אוניברסיטת אריאל ,  טלפון: 03-9066199 , פקס:  03-09066238                                   בניית אתר - Goblin  
לייבסיטי - בניית אתרים